You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe geç

Sennheiser HD 490 Pro Gümbür Gümbür Geliyor

Sennheiser HD 490 Pro Gümbür Gümbür Geliyor

Administrator
Sennheiser HD 490 Pro Gümbür Gümbür Geliyor
Sennheiser, kulaklık ve laptop alanında önde gelen markalardan biri. Alman firması, her türlü müzik prodüksiyonunun zorluklarına cevap verebilecek kaliteli, rahat ve güvenilir ürünler sunuyor. Şimdi de yeni bir açık sırtlı kulaklık modeli olan HD 490 PRO’yu piyasaya çıkardı. Bu kulaklık, son derece geniş, boyutlu bir ses sahnesi ve ultra hassas ses reprodüksiyonu sağlayan açık sırtlı bir tasarıma sahip. Böylece sesin her ayrıntısını kontrol edebilmenizi ve kör noktaları ortadan kaldırmanızı sağlıyor.

[Resim: ZpoYHL.webp]

HD 490 PRO kulaklıklar, Sennheiser’ın yılların mühendislik, teknoloji, araştırma ve geliştirme birikimini arkasına alıyor. Kulaklıklar, 38mm dinamik sürücüler kullanıyor. Bu sürücüler, 5 - 36.000 Hz arasında bir frekans aralığı ve maksimum 128 dB ses basıncı seviyesi üretiyor. Ayrıca yenilikçi düşük frekans silindir sistemi sayesinde tam, net ve tanımlı bir bas sunuyor. Bu da düşük frekanslarda sorun yaşamanızı ve karışık miksler yapmanızı engelliyor.

HD 490 PRO kulaklıkların en önemli özelliklerinden biri de ergonomik tasarımı. Kulaklıklar, hafif, esnek ve sağlam bir yapıya sahip. Hassas şekilde tasarlanmış ergonomisi sayesinde basınç noktalarını ortadan kaldırıyor. Açık sırtlı tasarımı da doğal havalandırma sağlıyor. Böylece müzikle saatler geçirseniz bile kulaklıkları unutuyor ve müziği hissediyorsunuz.

Sennheiser, HD 490 PRO kulaklıklarla birlikte iki farklı set kulak yastığı da sunuyor. Bu kulak yastıkları, farklı ses karakteristiklerine sahip. Böylece uzun süreli miks ve prodüksiyon yaparken kulak yorgunluğunu önleyebiliyorsunuz. Ayrıca kulak yastıkları çıkarılabilir ve yıkanabilir olduğu için hem sürdürülebilirlik hem de dayanıklılık açısından avantajlı.

HD 490 PRO kulaklıklarla birlikte Dear Reality’nin geliştirdiği dearVR MIX-SE eklentisi de geliyor. Bu eklenti, DAW’nızı gelişmiş mekansal ses teknolojisi sayesinde nihai sanal miks ortamına dönüştürüyor. DearVR MIX-SE, miks stüdyolarının dikkatlice tasarlanmış akustiğini simüle ediyor. Böylece mikslerinizin farklı sistemlerde dengeli ve tutarlı bir şekilde çalınmasını sağlıyor.

Sennheiser, HD 490 PRO kulaklıklarla müzik prodüksiyonlarınızın omurgasını oluşturan miks kararlarınızı destekliyor. Sennheiser’ın ses mükemmelliği, kaliteli tasarım, yenilik ve titiz üretim protokollerinin hepsi HD 490 PRO kulaklıkların arkasında. En son teknoloji bileşenlerden ilk kez piyasaya sunulan kulaklık yeniliklerine kadar, HD 490 PRO kulaklıklar, netlik, rahatlık ve güvenilirlik açısından mükemmel bir karışım sunuyor. Stüdyonun ötesinde doğru bir ses yansıtması için HD 490 PRO kulaklıkları deneyimleyin.

[Resim: Zpobso.jpg]
İşin Doğrusu Youtube Kanalı