You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe geç

Administrator
Hizmet Şartları
Herkes Türkçe'ye uygun şekilde yazışmak zorundadır.

ArtiTeknoloji.com'da nefret söylemleri yasaktır. Bir ırkı, dini, topluluğu, cinsiyeti, cinsel yönelimi ve sosyal sınıfı aşağılayamaz, hedef gösteremez, bunlarla alay edemezsiniz.

Telifli içerikleri / hak sahipleri tarafından korunan görselleri, işitsel ve yazılı eserleri izinsiz şekilde paylaşamazsınız.

Pornografik içerikli, kumar ve reklam içerikli konular açamaz, mesajlar paylaşamazsınız.

Argo, kaba sözcük ve küfür içeren cümleler kullanamaz, diğer üyelerimize karşı saldırgan bir tutum geliştiremez ve hiçbir kullanıcıyı tehdit edemezsiniz.

Artiteknoloji.com'a üye olan her kullanıcı forum kurallarımızı okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan üyelere önce ikaz edilir, sonrasında site yönetimi tarafından geçici ya da kalıcı olarak uzaklaştırılırlar.

FORUM HALK KURALLARI

Aynı başlığa kısa süre içerisinde üst üste mesaj atmamaya(flood) özen göstermelisiniz.

Açacağınız konu başlıklarında, içeriği kısa ve tanımlayıcı bir şekilde ifade etmelisiniz.

Fikirlerinizi savunurken görüşünüzü karşı tarafa zorla dayatmamalı, tartışma adabının dışına çıkmamalısınız.

Paylaşımlarınızda elinizden geldiğince kaynak kullanmaya özen göstermelisiniz. Açtığınız başlıktaki içeriğin tamamı alıntıysa, buradaki özgünlük oranını kendi düşüncelerinizle arttırmaya özen göstermelisiniz.

Forum kurallarına uymayan üyelere ilk olarak ikaz edilir. Uyarılara rağmen tavırlarını sürdürmesi halinde ilgili üye hakkında "ban" cezası verilir.

Forumumuzda bulunan içerikler yazarlar tarafından oluşturulur ve herhangi bir ön incelemeye tabi olmaksızın doğrudan yazarlar tarafından paylaşılır. Tarafımıza herhangi başvuru olmadığı sürece yayınlanan içeriğin hukuka uygunluğunu denetleme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Yine de ArtıTeknoloji site yönetimi, bünyesinde bulunan içeriklerin hukuka uygunluğunu sağlamaya özen göstermekte, bu nedenle yapılan her başvuruyu dikkatle değerlendirmektedir.
İşin Doğrusu Youtube Kanalı