You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe geç

Administrator
Gizlilik Politikası
Kapsam ve Amaç: ArtıTeknoloji, kullanıcılarının güvenini esas alarak, onların kişisel verilerini büyük bir titizlikle korumaktadır. Kullanıcılarımızın ad, soyad, e-posta adresi, profil resimleri ve sosyal medya hesapları gibi tanımlayıcı bilgileri sadece onların platformumuzda tanınabilmesi için kullanılır.

Veri Toplama ve Kullanımı: Üyelik işlemleri sırasında temel kişisel bilgilerinizi talep ediyoruz. Bu bilgiler sayesinde, platformumuza giriş yaptığınızda, artık anonim bir ziyaretçi olmaktan çıkarak, platformumuzun bir üyesi haline gelirsiniz. Platformumuz, sizin rızanız olmadan kişisel bilgilerinizi hiçbir zaman üçüncü partilere satmaz, kiralamaz veya paylaşmaz(Resmi kurumlar/devlet kurumları tarafından talep edilmesi durumu hariç olmak üzere).

Birleşme ve Devralma Durumları: Eğer platformumuz başka bir tüzel kişi veyahut şirket tarafından devralınırsa, kullanıcılarımızın bilgilerini yeni yapı içinde de aynı gizlilik standartları çerçevesinde koruma hakkımız saklıdır. Böyle bir durumda, kullanıcılarımızı önceden bilgilendirme taahhüdünde bulunuyoruz.

Bilgi Entegrasyonu ve Koruma: Kullanıcılarımızın bilgilerini, yalnızca daha iyi bir hizmet sunabilmek adına analiz edebilir ve bu bilgileri gizlilik standartlarımız dahilinde saklarız.

Gizlilik Garantisi: Kullanıcı bilgileri, sadece yetkili yöneticiler tarafından erişilebilir ve bu erişim yalnızca gerekli olduğunda ve belirli görevler için mümkün kılınır.
İşin Doğrusu Youtube Kanalı